banner

Грант для середнього агробізнесу від Mercy Corps

Донор

donor
Розмір підтримки

150 000 $

Для кого

середні агропідприємства у зазначений областях

Донор: Mercy Corps

Мета програми: підтримати середній агробізнес та суміжний бізнес, які постраждали внаслідок війни та відновлення яких є критично важливим для фермерської діяльності домогосподарств, інших фермерів та життєдіяльності місцевої громади

Для кого:

– середній агробізнес, що працює у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях (за винятком територій, на яких ведуться активні бойові дії, а також територій, до яких обмежено доступ або на яких присутня висока загроза для життя та ведення господарської діяльності);

– ТОВ, ФОП, АТ тощо, які володіють значною часткою сільськогосподарських земель (в середньому від 500 до 3 000 га) у сільських населених пунктах, де вони здійснюють свою діяльність;

– готові інвестувати 50% власних коштів від суми фінансової допомоги.

Умови участі:

– надати інформацію та підтвердження того, як війна вплинула на господарську діяльність підприємства, і як фінансова допомога сприятиме його відновленню.

Очікувані результати

Середній розмір фінансової допомоги становить 150 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України (НБУ). Сума наданої допомоги може бути більшою або меншою — від 20 000 до 300 000 доларів США, залежно від потреб та специфіки кожного відібраного середнього сільськогосподарського підприємства.

Фінансова підтримка у рамках програми буде спрямована на заміну зруйнованої або пошкодженої сільськогосподарської техніки, навісного обладнання, устаткування, будівель тощо.

Пріоритет буде надано тим заявкам, які:

– походять з територій, де аграрний сектор зіштовхнувся з новою реальністю, що характеризується постійною небезпекою, руйнуванням надійних ринкових систем, а також масштабним руйнуванням і розграбуванням фермерських господарств на деокупованих територіях.

– матимуть позитивний вплив на відновлення постраждалих громад та сприятимуть життєдіяльності фермерських господарств і сільського населення шляхом застосування соціально орієнтованого підходу, спрямованого на користь місцевого населення, зокрема жінок та вразливих груп.

– використовують бізнес-модель, яка передбачає вигідну співпрацю з домогосподарствами, що займаються сільськогосподарською діяльністю, або іншими фермерами, які ведуть натуральне господарство в цій місцевості. Прикладами такої співпраці можуть бути надання різноманітних сільськогосподарських послуг (наприклад, послуги з обслуговування техніки), постачання або виробництво різноманітних сільськогосподарських ресурсів (наприклад, кормів для тварин, добрив, насіння тощо), закупівля сільськогосподарської продукції або забезпечення доступу до ринків збуту тощо.

Зателефонуйте і отримайте безкоштовну консультацію щодо цього гранту: (068) 855 5064. 

Консультація спеціаліста

Телефон

+38 (068) 855-50-64

clock
Графік роботи

пн-пт: 10:00 - 17:00

сб-нд: вихідні