Донор
Донор: Урядовий грант на ведення бізнесу “єРобота”.
Мета програми: програма підтримки мікро-, малого та середнього підприємництва для створення або стимулювання розвитку переробної діяльності. Програма надається з метою придбання основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання), їхньої доставки та введення в експлуатацію. Також у межах програми можна придбати ручні механічні знаряддя, що працюють на електроенергії: дрелі, перфоратори, болгарки, лобзики тощо.
Для кого
Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи, які здійснюють діяльність у сфері переробки, мають бізнес-план та готові створювати нові робочі місця.
Також заявники мають відповідати таким критеріям:
– не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
– які не провадять господарську діяльність на території росії;
– які не перебувають під санкціями;
– щодо яких не порушено справи про банкрутство;
– щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
– не мають заборгованості перед бюджетом.
Умови участі:
– створити мінімум 5 нових робочих місць;
– за 3 роки отримувачу гранту потрібно сплатити ЄСВ із зарплати новим працівникам на суму, не менше ніж 20% від суми гранту;
– нові робочі місця мають зберігатись не менше ніж три роки від моменту погодження грантової заявки;
– заповнити заявку на сайті Дія та прикріпити бізнес-план за шаблоном;
– успішно пройти співбесіду;
– закласти співфінансування у розмірі 50% від загальної вартості проекту (якщо підприємство виготовляє дрони, провадить господарську діяльність з тиражування записаної інформації та поліграфічної діяльності, або ж працює у зоні активних бойових дій, прифронтових чи деокупованих територіях, то розмір співфінансування може складати 20% від проекту);
– закласти кошти для співфінансування можна з власних рахунків, або ж отримати кредитні кошти.
Пояснення щодо визначення максимальної суми гранту у залежності від кількості створених нових робочих місць та їх заробітної плати
До прикладу, можна отримати 8 млн грантового фінансування створивши лише 5 робочих місць, але ці працівники мають отримувати більше 40 тис грн зарплати, щоб виконувалась умова гранту. З іншої сторони, наприклад, якщо у вас працівники отримують 25 тис грн, то для залучення 8 млн гранту потрібно створити 9 нових робочих місць.
Тобто розмір гранту напряму залежить від кількості нових робочих місць які може створити компанія та розміру заробітної плати, яку буде їм нараховувати впродовж тривалості проекту.
Звертайтесь до наших консультантів щоб зрозуміти на яку суму грантового фінансування можете розраховувати зважаючи на можливості збільшення штату працівників, або ж якщо хочете зрозуміти скільки маєте створювати нових робочих місць для отримання бажаної суми гранту (до 8 млн грн).
Можливі витрати:
– придбання основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання), їх доставка та введення в експлуатацію;
– придбання ручних механічних знарядь, що працюють на електроенергії: дрелі, перфоратори, болгарки, лобзики тощо;
– поповненням оборотного капіталу (якщо основний КВЕД — 30.30).
Очікувані результати:
Сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування працівників, виконувати умови поданого бізнес-плану. Реалізувати грантові кошти потрібно впродовж 18 місяців.
Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання, тобто не створите робочі місця відповідно до суми гранту.
До гранту доданий новий напрям – програма «Зроблено для Перемоги» для виробників комплектуючих до озброєння та військової техніки.
Підприємства можуть отримати до 8 мільйонів гривень для закупівлі обладнання на умовах співфінансування — 50% покриває держава, а 50% — виробники. Для підприємств в прифронтових регіонах та виробників БПЛА діють окремі умови — грант може покрити до 80%.
Подаватися можуть і працюючі підприємства, і ті, хто лише планує розпочати виробництво. Головне — щоб проєкт, на який подається грантова заявка, був у сфері переробної промисловості, а саме підприємство відповідало базовим вимогам прозорості, податкової дисципліни та не мало зв’язків з державою-агресором.
Для підприємств, що розташовані у прифронтових регіонах або виробляють повітряні та космічні літальні апарати (КВЕД 30.30), державна частка може сягати 80%. Головні умови використання гранту — створення від 5 нових робочих місць та повернення грантових коштів протягом трьох років через сплату податків.
Зателефонуйте і отримайте безкоштовну консультацію щодо цього гранту: (068) 855 5064.
Дедлайн: до вичерпання коштів програми
Вся Україна
Дедлайн: 1 червня 2025 року
Дедлайн: 6 травня 2025 року
пн-пт: 10:00 - 17:00
сб-нд: вихідні